Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ochutnávka

5. 8. 2007

Ochutnávka

Obrázek “http://www.victorie.cz/images/zahlavi-rubrik/header_ovoce.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Udělejte s Vašim morčátkem ochutnávku :) Pokud máte morče teprve 7 dnů nebo méně ( samozřejmě může být morče starší ) a nevíte co má rádo , udělejte mu ochutnávku :)

Nejprve si vezměte nějaké druhy ovoce např.: Jablko , Hroznové víno , meloun , malinu .. Morče si vybere které ovoce z nich má nejraději ! Já to s Lili vyzkoušela a přišla jsem na to, že má staršně ráda jablko a meloun jiné ovoce neapa .. teda hroznové víno ochutnala , ale pak se divně kroutila :D

Obrázek “http://www.victorie.cz/_images_user/2567_t.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.    Obrázek “http://www.victorie.cz/_images_user/2040_t.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

No a druhý den můžete udělat ochutnávku zelenin : Mrkev , okurka , salát , kousek brokolice a třeba můžete dát kousíček kedlubnu -> u některých je kousek , protože hodně nadýmá ! Morčátko si zase vybere :) Lili si vybrala mrkev a okurku.. Semtam dostane salát :)

Obrázek “http://www.victorie.cz/_images_user/salt.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.     Obrázek “http://www.victorie.cz/_images_user/3351_t.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

No a nakonec jsem dala Lili taky trávu a seno :) Nevěděla co si má vybrat , obě totiž miluje a může se kvůli toho utlouct

Obrazek        Obrazek

Nekopíruj ! Moje výroba

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zuzka,Líza,Cipísek

(nikča, 26. 1. 2008 18:16)

Moje 3 morčátka nejraději mají:jablko,mrkev,seno,pampelišku,salát

Pro Sašenku

(Anča, 7. 10. 2007 18:09)

No jo to jí nesmíš tak rozmazlovat :) Tak k tvé otázce : Může to být tím, že jí třeba nedáváš at se proběhne. Motčata potřebují hodně prostoru. Tím může taky hodně stloustnout. Jinak pak nevím jak se o morčátko starat, aby nebylo »tlusté«
Hezky večer :)

Žižla

(sašenka....., 6. 10. 2007 16:21)

No tak to moje žižla je moc zozmazlena.....porad by neco chtela papkat ani levnou tyčinku nechce jenom ty na 60.....no ae miluje brokolici protoze ji nemam tag casto a nemusi moc jabko je nani moc sladky....taky cinsky zeli si da a to memluvim o normalnim suchymm chlebu muze se ponem utlouct ae im presto ze ma par kylo navic ji mam rada ale chtela bych radu jak se mam ni strat aby nebyla tag tluwsta????

barunka

(lillynka, 30. 9. 2007 18:29)

no to moje baruška miluje okurku travicku a seno

Hézký...

(Anii a Vilík, 27. 8. 2007 17:14)

Vilík sní skoro všechno ale nejraději má jabko, okurku, mrkev, rajče no a tráva a seno je samozřejmost. To jí každé morče.
Můžu se na něco zeptat:-P?To seno na obrázku je mi nějak povědové...Není to z Vilíkovi fotky? :-) Mě to tak příjde no.. :-D