Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pokud máš nějaký hezký příběh tak nám ho určitě napiš do Komentářů. Budeme moc rádi. Samozřejmě nemyslím jak si třeba upadl/a na kole a měl/a jsi podřené koleno, myslím tobě a tvému mazlíčkovi :)

Už se těším

Můj příběh :

Jednoho krásného dne jsem dala Lili ven ať se proběhne a napase travičky. Všechny díry jsem zakryla , aby nemohla utéct. Na zem jsem jí dala Budku , klec , židli a misku se žrádlem . Položila jsem Lili na zem a hned běžela do kouta , kde byla krásná a dlouhá tráva. Já jsem si sedla a četla si . Sem tam jsem se na ní podívala jesli není na útěku. Pak když jsem se podívala do toho kouta nebyla tam! Byla jsem vyděšená tak jsem jí hledala už u sousedů. Nikde nikdo. Vzala jsem sáček a zašustila a ona vylezla z budky, protože vždycky když slyší jak zašustím myslí, že nesu něco dobrého :). Spadl mi takový kámen ze srdce , že s to možná ani neumíte představit.

Takže to mělo Happy End :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hezké příběhy

(Lucka, 21. 1. 2009 9:57)

hezké příběhy

Můj web: www.Zviratka-mala-velka.webgarden.cz koukni se na můj web ddííkk

Morče

(Pandík 1, 28. 9. 2008 19:09)

My máme zahradu tak morčata pouštíme volně.
Samička zrovna byla březí a měla těsně před porodem.
Ráno jsem vypustila samici a samce (2 morčata ) a večer jsem jich v záhonech chytala 8.

(Můj veb: mojemorcata.blog.cz )

uteču ti

(anita, 20. 5. 2008 13:55)

mě jednou moje morčátko vyskočilo v autě naštěstí jsem ho chytla

moje morče

(Micika, 8. 3. 2008 17:11)

ahoj, na léto dávám morčandu Kiki do králikárny, a minulej rok sem ju nechala připustit.Měla strašně krásný mláďátka, 4! každý den jsem za nima chodila a mazlila se snima, protože jedno jsem si měla nechat(nakonec umřelo) jedno mělo jít do dětského domova, další k sestřence a poslední do zájmového kroužku mladých přírodovědců...jednou jsem si řekla, že se pomazlím s každým zvlášť venku na travičce...jenže když jsem otevírala králikárnu, vyskočilo mě zrovan to nejchlupatější ven z králikárny! doma máme teriéra, takže si asi dokážete představit, jaký spustil polach, když viděl u sebe ve výběhu morče!(morčata+králíky máme v koci kde jsou občas zavření naši dva teriéři.Jeden teriér(máme foxteriéry) byl někde v boudě - naštěstí! morče se naštěstí stačilo schovat pod dřevo...zavolala jsem sestu at mi de pomoct honit morče..a potom sousedčinu dceru protože to dřevo stálo u plotu kterej odděluje náš a sousedčin plot! a je tam velká díra...takže jsem přebíhali z jednoho pozemku na druhý..celá honička nnám zabrala asi tak...třičtvrtě hodiny..morče venku i jedlo! nakonec nám ho pomohl chytit ten nejdelší a nejhubenější luk ve vesnici, protože strčil ruku pod dřevo kam jsme my holky nedosáhli.Mládě se z dobrodružství vrátilo v pořádku.Ten den sem si je ven radši nebrala:-)

Útěk

(Maky, 3. 2. 2008 14:55)

Ahoj mě jednou uteklo morče u babičky na cestě.Jdu po cestě a klec se otevře a Matísek je venku.Běžel po cestě a já ho chytala skákala jsem za ním až jsem ho nakonec chytla.Bylo tak vystrašené jako já.

Supeeer

(Lilinka, 9. 12. 2007 19:24)

To ej velmi pekny príbeh :) Aj mne sa už niečo podobne stalo ......