Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pryč s hoblinama

6. 3. 2007

Asi před dvěma měsíci jsem si koupila jinou podestýlku pro Lili, protože hobliny byly prašné a pořád padaly na zem .. Bylo to děsné..

Tak jsem šla s babičkou do zverimexu a našla jsem novou podestýlku ( no vlastně novou ne , vyráběla se dlouho , ale není tak známá). Byl to takový velký pytel a je to pro hlodavce , psy i kočky . Řekla jsem si , že to zkusím a uvidíme jaké to bude . je to celkem velký pytel a prodávají se takové velke kuličky a malinké. Já jsem koupila oboje , protože jsem je chtěla vyzkoušet. Někerým morčatům budou vyhovovat ty věší některým možná zase ty menší .. Tak jsem jí nasypala na jednu půlku velké a na druhou malé. Lili na nich běhala jak praštěná ♥ . Od té doby je doma ještě mám ( a pořád mám oba pytle , ale už na dně). Teď je budu kupovat , protože mají své výhody.

VÝHODY :

1) Když měníte morčeti tak se mění lépe než piliny . udělá se z toho taková nazelenalá kulička a moc to neprsákne ( když koupíte oba pytle tak nasypte do rohů kam morče chodí na WC =O) ty velké )

2) Nejsou prašné a nezapáchají.

3) Nepadají z klece ( jen ty velké ... =o) trošku)

4)Vydrží dlouho ( kolem 2 měsíců)

NEVÝHODA :

1) Jeden pytel stojí klolem 80Kč

Mysím, že to není moc drahé , když to vydrží tak dlouho ne ? Tady máte pár obrázků =)

Tohle jsou ty hrubé

Obrazek

Jemné

Obrazek

Jemné i hrubé

Obrazek

Jak to vypadá

Obrazek

Tak snad jsem vám aspoň trošku pomohla no =o)

Do komentíků pište jestli už jste je někdy vyzkoušeli

NEPIŠTE MI SEM PROBLÉMY NEODPOVÍM !JEN DO KNIHY NÁVŠTĚV!!!

Tak ahoj!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Káju

(Anča, 28. 3. 2007 14:42)

Já ho nevymyslela =o) Tak možná ne vám, ale Lili to tak dlouho vydrželo, protože je toho dost .. ;)

mno...

(kája, 23. 3. 2007 14:04)

hm dobrej nápad, u nás to sice prodávaj a stojí to "jen" 74Kč, ale myslím že by to dýl jak 3 týdny nevydrželo :-(

Pro andy

(Anča, 21. 3. 2007 14:12)

Ahojky , seno je taky jedna z možností to je pravda=o)

seno

(andy, 21. 3. 2007 13:57)

já teda používám seno ,ale tohle je moc dobrý nápad až na to že u nás to neprodávají a já jsem se senem velmi spokojená a navíc ho mohou zároveň i jíst :-)

omluva =D

(Anča, 19. 3. 2007 20:25)

promin za tolik chyb , ale jsem tady na skok , protože se musím hodně učit .. mám před sebou dvě velké písemky , tak jsme tady na skok , ale ty to určitě prolouskáš =o)

Pro Anďu

(Anča, 19. 3. 2007 20:24)

Promin Anďo , ale nějak jsme tady tohle :-Proč jako to hlavní(to na co se klikne a seš tady) nepochopila ... k tomu druhému : ja jsme nikdy hoblinám neříkal hobliny , ale piliny ( vím, že je v tom rozdíl , ale já jsme tomu dycky říkala piliny ). Maj tam bejt hobliny .. ty nic dávat pryč nemusíš , když jsi spokojená ne ? k tomu dalšímu : brousit drápky ? no tak to envím ,a l myslím, že určitě ne .. zas tak tvrdé to zase fakt enní .. paa

!?Hobliny-Piliny?!+Dotaz

(Anďa+Lussy, 19. 3. 2007 14:35)

Ahoj Ančo,heleť nemám nic proti tvé stránce ale nechápu tam jedno-Proč jako to hlavní(to na co se klikne a seš tady)napíše Pryč s hoblinami a pak do těch pro a proti napíšeš že se vy,měnují líp jak piliny!To mi neleze do hlavy!Co mám teda dát priš!Hobliny nebo piliny?=DMy s Lusskou používáme hobliny a jsme spokojení..Asi by neuškodilo tohle vyskoušet,ale mám dotázel:Může si na tý kukuřičný drti morčátko alespoň trochu brousit drápky?

Anďa+Lussy

ro Karin

(Anča, 17. 3. 2007 19:14)

=o) Určitě se mu to bude líbit =o))

podestýlka

(Karina, 15. 3. 2007 12:38)

Tuto podestýlku používám již dlouho - je to klasická kukuřičná drť. Nejdříve jsem ji začala používat pro mé opeřence, protože můj chlupatý morčecí miláček stále ještě upřednostňuje citrónové piliny ... Tak teď to zkusím i s morčákem - co tomu řekne :-))).