Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                Ahojte !

Dneska jsem s Ančou šla zase ven .. ale asi naposledy, protože travička už je zmrzlá a už se nedá papat... Tak mě pustila na chvíli.Za chvíli mě Anča dala so košíku a šla se semnou projít.. šly jsme na zahradu. A asi po 10ti minutách mě Anča vzala domů do koupelny s ručníkem a fénem a šampónem .. Já koukala na co to má a pak jsem slyšela téct vodu... Anča mi řekla, že se půjdu koupat... Já sem se netěšila... nemám moc ráda vodu.. Pak jsem celá mokrá a vhlká a je mi zima .. Ale dneska mi zima nebyla !

Nejprve mě dala do vody... bylo to příjemné.... Pak mě hezky napěnila šampónem a pak mě opláchla takovou teplejší vodou... Nikdy jsme neměla ráda vodu, ale po dnešku joo ! Klidně bych se koupala každý týden , ale mě to stačí jednou za měsíc no :).. Pak mě Anča dala do ručníku a hezky mě do něj zabalila... Já jsem se tam hezky uvelebila ... a jak jsem se trošku osušila dala mě na ten ručník a nějakým přístrojem na mě začalo foukat ... byl to takový teplejší vzdoušek.. celkem příjemný.. Ten přístroj mě osušil a pak mi Anča ostříhala drápky.. Měla jsem je dlouhé.. Už ani mě se nelíbili..  A pak mě hezky vykartáčovala a pak mi dala něco na zub .. Dnešní den byl skvělý ! Užila jsem si ho na maximum ;)

I vy by ste měli Vašemu morčátku dopřát nějakou tu péči.. Buďto je okoupat , ostříhat drápky, zajít na podzimní procházku ať si ještě užijou :)