Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mám spoustu new věcí ohledně mojí stránečky...

                                 Desing

Mám nový desing úvodní strany !! Ten minulý se mi moc nelíbil tak nechám tenhle... rozhodla jsem se , že nový desing nebudu měnit tak brzo , ale co 3 týdny nebo více.... protože se na to sšpatně zvyká atd...

                             

                                 Jména

Taky jsem přidala zase dalších pár jmen do rubriky : Jména morčátek... Neměla jsem čas tak to budu dopisovat postupně ....

                                 Knihy

A taky jsem všechny knihy ( kniha představ , kniha návštěv, kniha kritiky atd...) jsem dala do Diskuze o morčatech ... Máte tam všechny knihy co mám na stránce.

                            Příběhy

Přidala jsem 3 nové příběhy !! 2 o mojí Lilince a 1 o mém Beníkovi.... Poslední den :(...... O Benovi je v rubrice : UMŘEL MI BENÍK a .... o Lilince jsou v : MOJE MORČATA .

                           Foto !

Taky jsem tady nově vložila své foto a něco málo o mně! Tak pokud chcete vědět jak vypadám koukněte se na : Tak tady jsem já.. Je tam moje foteška :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

estra

(andrejka, 2. 5. 2007 18:31)

ahojte kdo má rád morčata a chce se o ni dozvědět něco víc tak se podívejte na www.morce.estranky.cz tam se dozvíte vše o morčatech a mimochodem máš nádherný stránky hodně jsem se znich dozvěděla děkuji.