Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky!!25.7.08

25. 7. 2008
Ahoj!
Já vím,dost dlouho jsem se opět neozvala, ale víte jak to je, píšu to pokaždé a to, že není čas. Ale dneska jsem zase pokusila stránku aktualizovat, přidala jsem jeden new článek (here) a taky nový design ,zelený, snad se vám líbí :)
S Lilinkou trávím teď o prázdninách mnohem více času a jsem za to ráda a určitě i ona;) Máme se fain jen kdyby pořád nepršelo. Dneska odpoledne byl takový déšt , e se nám vypl proud, právě sem psala článek a vyplo se to :/ Takže mě to naštvalo! A taky mám nového pejska :)Laky,5 měsíců skoro,rasa neznámá :D Dám vám tady fotku jak vypadá :) Je to takové malé trdlo, učím ho ,,slušnému chování" :)
 ObrazekTady měl myslím 3 měsíce, ale o moc neporostl tedy! Dám vám tady pak fotoalbum a vložím sem více fotek. Už umí jakž takž sedni a trošku u nohy. Ale opravdu málo. No ale to se snad časem poddá! Pokud se chcete podívat na jeho stránku tak se mrkněte (here) tam máte fotky a pak vložím více článků :) Vlastně jsem nedávno vyfotila i Lilinku! Obrazek
Lili už je velká holka! Poslušná, miloučká je staršně. Pořád čilá a stále krásná :) Je to moje zlatíčko prostě .. Více nových fotek Lilinky už nemám ale snad nafotím nějaké nové :) Nějaké eltní pokud bude hezky :( Ne jako teď! Tak se mějte moc krásně o prázdninách se zkusím ještě ozvat a napsat nějaký nový článek nebo nějaké fotky :) Ahojky Anča a L+L!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahojky

(morčochováč, 26. 7. 2008 22:42)

Ahojky! Super, že si aktualizovala..Teeen pejskej je sladkej!